MAŁGORZATA KAROLINA PIEKARSKA

pisarka, dziennikarka

13 marca 2019
by Małgorzata Karolina Piekarska
0 comments

Zapraszam na uroczystą promocję “Licencji na dorosłość”

W imieniu swoim, wydawnictwa Nasza Księgarnia oraz Empiku zapraszam na uroczystą promocję najnowszej mojej książki “Licencja na dorosłość”, która odbędzie się 22 marca (piątek) o g. 17:00 w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie.Spotkanie poprowadzi Miłka Skalska. Wstęp wolny! Wstęp na spotkanie jest wolny, a na miejscu będzie można kupić zarówno najnowszą książkę jak i poprzednie, które ukazały się nakładem wydanictwa Nasza Księgarnia. “Licencja na dorosłość” (Nasza Księgarnia) to kontynuacja bestsellerowej „Klasy pani Czajki” i „LO-terii”. Napisana wartkim, współczesnym językiem opowieść o wkraczaniu w dorosłość i poszukiwaniu własnej drogi. Jeszcze raz zapraszam na spotkanie w imieniu swoim, wydawcy, czyli wydawnictwa Nasza Księgarnia oraz organizatora, którym jest Empik.

13 marca 2019
by Małgorzata Karolina Piekarska
0 comments

Jak było na Tynieckiej?

Uroczysta promocja “Licencji na dorosłość” dla uczniów warszawskich szkół już za mną. Jak było w XXXI Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży na Tynieckiej? Bardzo sympatycznie. Spotkanie prowadziła Miłka Skalska i to jej zawdzięczam dokumentację fotograficzną.

13 marca 2019
by Małgorzata Karolina Piekarska
0 comments

Pierwsza recenzja “Licencji na dorosłość”

To chyba pierwsza recenzja “Licencji na dorosłość”. Zdecydowanie polecam powieść młodzieży w wieku licealnym i starszym niż 18 lat. Idealna dla osób, którym bliska jest tematyka dorastania, poszukiwania właściwej drogi w życiu prywatnym lub zawodowym. Bez znaczenia czy mieszkasz w dużym czy małym mieście, czy studiujesz czy uczysz się w liceum lub poszedłeś do pracy. Jeśli chcesz poznać młodych ludzi i ich losy związane bardzo mocno z okresem wrastania w dorosłość to idealna książka dla Ciebie oraz na prezent. Język który znasz, problemy, które rozumiesz lub które mogą stać się twoją rzeczywistością po skończeniu szkoły. Książka bawi, uczy, pomaga zrozumieć samego siebie oraz zrelaksować się. Więcej: http://psychologicoach.pl/licencja-na-doroslosc-zycie-zaczyna-sie-po-maturze-nasza-ksiegarnia-2019/?fbclid=IwAR1-cKAowrXM5G-W_Q7tEVeJaRklDM4i0W2vo4T7ySTMfNY2b-nD50LLWzQ