MAŁGORZATA KAROLINA PIEKARSKA

pisarka, dziennikarka

Ulotka już gotowa

ulotka na A3-page-001Już za kilka dni w Teatrze Rozrywki w Chorzowie będzie miała miejsce premiera mojej sztuki pt. Bubloteka. Tych, którzy jeszcze nie wiedzą, informuję, że jest to spektakl w 5 aktach – dla dwóch aktorów. Na scenie wystąpią: Zacharjasz Muszyński i Janusz Leśniewski. Spektakl reżyserujemy zbiorowo.

Plakat zapowiadający  w Teatrze Rorywki premierę oraz spektakl popremierowy „Bubloteki”. jest od dawna. Autorką rysunku na plakacie jest malarka i pisarka Dorota Suwalska, a autorem zdjęć Jędrzej Chmielewski.

Teraz czas na prezentację ulotki.

ulotka na A3-page-002A ja przypominam:

19 grudnia 2015 g. 19:30

oraz

20 grudnia 2015 g. 18:00

TEATR ROZRYWKI
41-500 CHORZÓW
ul. M. Konopnickiej 1
tel. centr. +48 32 346 19 30
fax. +48 32 346 19 39
e-mail: info@teatr-rozrywki.pl
http://www.teatr-rozrywki.pl

Rzecz dzieje sie w małej, warszawskiej, osiedlowej bibliotece. Bibliotekarzem jest tu Piotr. Z zawodu aktor, który – by ratować swoje małżeństwo – decyduje się odciąć od show bussinesu i schować za biurkiem wśród regałów książek. Pewnego dnia do biblioteki przychodzi Andrzej… Niby zwykły czytelnik, niby pisarz amator. Ale czy rzeczywiście?
Bubloteka to opowieść o kulturze i popkulturze, o książkach, życiu, miłości oraz chęci bycia popularnym i sławnym za wszelką cenę. Czy życie współczesnych gwiazd to bubel? Czym jest życie przeciętnego człowieka obcującego z popkulturą? I co ma do tego literatura?

Więcej szczegółów na stronie projektu Bubloteka.

Print Friendly, PDF & Email

Author: Małgorzata Karolina Piekarska

dziennikarka, pisarka, blogerka.

Comments are closed.